Chciałabyś być bardziej seksi? Poznaj proste sposoby na kuszenie innych

Rutyna w związku może przytrafić się każdej, nawet bardzo kochającej się parze. Co wtedy robić? Mamy do wyboru rozmaite możliwości. Oczywiście wykluczmy te najbardziej drastyczne i nie zmieniajmy od razu wtedy, gdy pojawiają się oznaki znudzenia partnera. Często nawet nieznaczne zmiany mogą zagwarantować zaskakujące efekty. Przykładem może być ubranie seksownej odzieży.

zmysłowe koszulki nocne (zobacz <a href="http://www.skleposwietlenie.pl/1617-lampki-nocne-klasyczne">lampki nocne stojące</a>) na </p>
<div style="text-align:justify">Rozmawiając o seksownej odzieży z reguły mamy na myśli seksowną bieliznę, aczkolwiek nie tylko uwodzicielski [TAG=biustonosz’ title=’więcej’ style=’margin:3px;’/></p>
<div class=
Autor: Aykes
Źródło: http://www.flickr.com

może pobudzić męską wyobraźnię. Także pozostałe elementy garderoby, w tym seksowne koszulki – szczegóły na stronie – mogą okazać się świetną przynętą. Najważniejsze jest rzecz jasna to, żeby odsłaniały w atrakcyjny sposób konkretne części ciała. I niekoniecznie działa tu zasada im mniej tym lepiej, chociaż oczywiście rzesza, zwłaszcza męskiego grona nie ma nic przeciwko tej zasadzie. Sexi polega nierzadko na tym, że odkrywamy jedynie ułamek, niewielki fragmencik biustu bądź bioder, aby w ten sposób podziałać na hormony odbiorcy i jego wyobraźnię. Następną kwestią jest także oczywiście kolor. Nie ma wątpliwości, że najbardziej seksownym kolorem jest czerwony. Jednak – na przykład w przypadku bielizny, równie kusząco prezentuje się czerń czy przeciwnie – biel. Niemałe znaczenie ma w tym względzie również … rozmiar. Tak właśnie, trzeba powtórzyć w tym miejscu często ogłaszany slogan – rozmiar jest istotny.

bielizna nocna

Autor: Miran
Źródło: Akrobatka.pl
Jak ma się to do naszych koszulek? Otóż nie ulega wątpliwości, że najbardziej seksi prezentują się te, które są dopasowane i ładnie przylegają, pobudzając naszą wyobraźnię. Aczkolwiek oczywiście najlepiej jeżeli idzie to w parze z tak samo seksowną figurą. Mało kiedy ekscytujemy się na widok osoby ubranej w za duże rzeczy, wiszące na niej niczym na wieszaku. Jeśli chcemy być seksi, zadbajmy o to, by ubranie pięknie przylegało do ciała. I nie chodzi rzecz jasna o to, żeby spod fałd tkaniny wylewały się fałdki zbędnych kilogramów – wszystko winniśmy odpowiednio wyważyć. Ogólnie, im bliżej ciała tym lepiej. Pamiętajmy również na koniec, że to czy odbiera się nas za seksowną osobę, zależy w dużej mierze od tego czy się taką osobą sami czujemy. Nawet najbardziej ponętne ciało bez uśmiechu na twarzy i błysku w oczach za seksowne raczej nie zostanie uznane.