Orient w kosmetologii, czyli kosmetyki azjatyckie oraz indyjskie – dowiedz się

Rozpoczęła się era kultu piękna, wszyscy chcemy utrzymać młodość i zdrowy wygląd na długi czas. Troska o ciało zajmuje nam każdego dnia mnóstwo czasu. Dotyczy to w szczególności niewiast, ale coraz częściej także mężczyzn. Niestety upływający czas jest dla naszego ciała niemiłosierny. Co uczynić, by wstrzymać ewolucje starzenia? Czy wystarczy co dnia nacierać twarz specyfikami i regularnie odwiedzać kosmetyczkę?

uroda

Autor: Prayitno / Thank you for (6 millions +) views
Źródło: http://www.flickr.com
Jest sporo sposobów na utrzymanie zdrowego wyglądu. Ostatnio w gronie troszczących się o urodę sławne zrobiły się kosmetyki indyjskie. Niewątpliwie swą sławę uzyskały dzięki organicznemu pochodzeniu. formuła kosmetyków azjatyckich opiera się na ogół o wyciągi z roślin np. agrest indyjski albo dziki kaktus, które niełatwo znaleźć w innych produktach dostępnych w na polskim rynku. specyfiki azjatyckie (tu) są ekologiczne, tak więc odpowiednie są dla różnych typów cery, zwłaszcza tych z problemami. Zawierają naturalne olejki i esencje, pozbawione parabenów i innych nienaturalnych substancji. Produkty te opierają się na kulturze i roślinach indyjskiego pochodzenia, często bazują na tradycji ajurwedy, która propaguje zdrowie, harmonię i przede wszystkim bliski związek z naturą. Uroda w kontekście ajurwedy nie wiąże się z obecnym kanonem urody. W ajurwedzie piękno zewnętrzne i wewnętrzne są ze sobą ściśle związane. Ma to istotne przesłanie w kosmetologii, gdzie widzi się piękno jako stan szeroko pojętego kondycji fizycznej i witalności. Na polskimnaszym rynku dostępna jest szeroka gama kosmetyków indyjskich przeróżnych producentów, od kremów do twarzy po odżywki do włosów. wśród propozycji sklepów produktami pochodzenia azjatyckiego możemy znaleźć także produkty kolorowe.

kosmetyki

Autor: www.homejobsbymom.com
Źródło: http://www.flickr.com
Pragnąc odjąć sobie lat, poprawić stan swojej skóry, włosów i paznokci trzeba spróbować organiczne produkty do pielęgnacji pochodzące z Azji. Ciągle słyszymy o ich cenionych właściwościach i efektach zdrowotnych – więcej informacji . Jednak w zgodzie z nauką wschodu, aby w pełni cieszyć się młodym wyglądem i odzyskać radość życia nie wystarczy pielęgnować tylko o wygląd zewnętrzny Jedynie równowaga pomiędzy pięknem zewnętrznym i wewnętrznym pozwoli nam osiągnąć wymiar mistyczny.