Bądź gotowy na wiosnę – markowe kosmetyki

Nareszcie przyszła do nas wiosna. Czekaliśmy wszyscy na nią z utęsknieniem. Z ochotą zrzuciliśmy do opasłej szafy ciepłe kurtki i ciepłe kozaczki. Teraz jesteśmy w stanie ukazać troszeczkę ciała. Ale zanim to wykonamy, dobrze jest troszeczkę o nie się zatroszczyć. Po męczącej i bardzo zachmurzonym okresie zimowym powierzchnia naszej skóry jest przemęczona i szara.

Zdałby się jej nagły zastrzyk promieni słonecznych. Nie chodzi jednak o to, by biec od razu do solarium. Potrafimy nadać naszej skórze wspaniały kolor bez takich gwałtownych metod. Udajmy się do najbliższej drogerii i zakupmy właściwy scrub do ciała i balsam brązujący lub innego rodzaju kosmetyk, np. gucci rush. Po kąpieli nakładajmy na całe ciało pierwszy kosmetyk, a potem wmasujmy uważnie balsam. Dzięki temu, nasza skóra będzie rozświetlona i nabierze naturalnego, delikatnego odcienia.

plaża

Autor: 4Logis.pl
Źródło: 4Logis.pl

Podczas zimowych tygodni, kiedy brakowało nam słońca, konsumowaliśmy zbyt duże ilości różnych słodkości, które leczyły nas z depresji. W tym momencie jest pora aby zdjąć z siebie zalegające kilogramy, tak by w czasie lata były byśmy w stanie się pochwalić seksowną figurą na plaży. Dobrą dietę oraz ruch na świeżym powietrzu wspomogą z pewnością odpowiednie kosmetyki Dermaglin – (glinka kambryjska) (dr brandt trądzik). Jeżeli cały czas borykamy się z pomarańczową skórką, zainwestujmy w odpowiedni krem, który pomoże nam uporać się z tym problemem.

Czas odświeżyć naszą zmęczoną twarz. Przede wszystkim, nasza cera po sezonie zimowym wymaga właściwego nawodnienia. Odpowiedni nawilżający krem to rzecz podstawowa w naszej kosmetyczce. Korzystnie jest też zaopatrzyć się w porządny krem przeciwzmarszczkowy. Krem pod oczy to następny ważny kosmetyk, bez którego ciężko się obejść. Na noc najlepiej użyć bardziej bogaty w składniki. Na wiosnę jesteśmy w stanie zaszaleć z kolorami. Wybierajmy takie cienie do powiek, jakie nie podrażnią nam spojówek.

Też teraz jesteśmy zobowiązani już zakupić kosmetyki do opalania. Chociaż mamy wrażenie, że nie jest tak ciepło jak w lecie, to jednak słońce potrafi mocno przygrzać. Dobrze jest mieć w torbie krem z odpowiednim filtrem, który ochroni nas przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. I jeszcze tylko okulary (okulary sklep) przeciwsłoneczne i jesteśmy w stanie czekać na lato.