Różne aspekty klasy

Czynimy, co możemy, ażeby podobać się sobie i facetom. Nie na wszystko mamy jednakże wpływ, w związku z tym staramy się polepszyć własną urodę, a głównie uwypuklić walory i ukryć skazy.
Kiedy pan zauważa niewiastę po raz pierwszy, zwłaszcza z dala, w pierwszej kolejności kieruje wzrok na jej figurę. W najwyższym stopniu podoba się sylwetka w układzie klepsydry, z czytelną talią.

kolorowy make-up

Autor: Billy Metcalf Photography
Źródło: http://www.flickr.com
W większości cywilizacji zadbana, jędrna skóra bez wyprysków i znamion bywa wykładnikiem zdrowia i świadczy o atrakcyjności i pięknie, a bezbłędnie proporcjonalna żeńska buzia zaświadcza o zdrowiu cielesnym. Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy, dlatego faceci naturalnie zwracają na nie wielką uwagę.

Nie jest tajemnicą, że mężczyznom w najwyższym stopniu podobają się wargi soczyste, zaczerwienione i delikatne. Duże i dorodne wargi odejmują lat, a pomarszczone, zaniedbane i wąskie niezwykle postarzają. Im są szersze i więcej koralowe, tym atrakcyjniejsza wydaje się ich właścicielka. Pokutuje też opinia, że kobiety o wąskich ustach są chłodne. Zobacz makijażowe sztuczki: dobry manicure i pedicure.

W oczach facetów urody nadają włosy. Jeśli są gęste i połyskujące, mówią mężczyźnie, że ich właścicielka jest zdrowa i wiedzie ożywiony tryb życia. Poza tym jedwabne i długie włosy mniemaniem mężczyzn świadczą o kobiecej urodzie. Faceci długie włosy postrzegają jak podkreślenie kobiecego wdzięku. Z kolei krótkie włosy, mówią o trudnych przeżyciach życiowych i uczuciowych. Panowie częściej kokietują blondynki, bo jasny odcień włosów jest sygnałem, że ich właścicielka to miła i przychylna osoba.

Mężczyzna, jaki czuje kobiecy aromat, umie wysnuć na jej temat więcej stwierdzeń aniżeli dostrzegasz. Panowie niezwykle lubią, gdy partnerki kropią się perfumami, jakie od nich otrzymały, w ich mniemaniu oznacza to o uczuciu i zaangażowaniu.

Uroda to rzecz względna. Dla jakiegoś mężczyzny czarująca niewiasta znaczy kompletnie coś odrębnego niż u drugiego. Wielu mężczyzn jednak jako urodę odczują wizerunek zewnętrzny, jednakże uroda (np. przenieś mnie do strony) to również usposobienie. Mądrość, życzliwość, przyjacielski stosunek do innych ludzi i troskliwość, to cechy urody, jakie wyróżnią każdą niewiastę. To co może się przydać każdej kobiecie na tej stronie – pudry i róże na