Jak zadbać o swoją skórę? Parę przetestowanych wskazówek dla panów.

Przeświadczenie, że dbanie o to jak wyglądamy jest mało męska, na szczęście już dawno odeszło do historii. Jakie specyfiki i akcesoria mogą wybierać panowie, którzy przykładają wagę do swojego wyglądu?Wbrew obiegowej opinii nie tylko kobiety wymagają ochrony delikatnej skóry na buzi. Systematyczne golenie i warunki atmosferyczne powodują podrażnienie i przesuszenie naskórka. Aby temu przeciwdziałać, powinniśmy sięgnąć po fachowe kremy męskie. Regularnie wklepywane, skutecznie nawilżają cerę i nadadzą jej zdrowy wygląd.

umięśniony mężczyzna

Źródło: flickr.com
Sięgając po specyfik dla siebie, warto zwrócić największą uwagę na formułę. Dobre kremy męskie posiadają kompleks witamin a także czynniki przeciwrodnikowe. Zawartość kremu nie może być zbyt lepka,żeby nie zostawiać nieestetycznej warstewki na naskórku. Systematycznie odżywiana cera lepiej będzie tolerować golenie. Nawiasem na mówiąc, nie tylko stosowne kremy wspomogą delikatną skórę. Coraz popularniejszy jest powrót do tradycyjnego zestawu do golenia. Zwłaszcza warte rekomendacji są produkty marki Dovo Razors. Firma sprzedaje zarówno zestawy praktycznych brzytew, jak i przydatne akcesoria. Możemy nabyć pędzle i łopatki do nakładania kremu i łagodne mydełka oznaczone logo firmy Dovo Razors. marka nie otworzyła swojego sklepu internetowego w naszym kraju, ale jej produkty możemy kupić na popularnych serwisach licytatorskich. Panom dbającym o swój wizerunek, warto również polecić produkty firmy Ałun . Są to dezodoranty w formie sztyftu, szczególnie zalecane do skóry wrażliwej. Można je nakładać nie tylko na naskórek pod pachami, ale też np. na naskórek stóp.

akcesoria do golenia

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Kosmetyki Ałun nie mają substancji konserwujących i barwiących oraz nie przeszkadzają sobie z zapachami. Ponadto, sztyft jest używany jako środek uśmierzający podrażnienia po goleniu lub materiały stomatologiczne po ukąszeniu owadów.Współczesny mężczyzna nie boi się troszczyć się o swoją skórę. Warto, by w swojej łazience miał odżywcze kremy do twarzy, zestawy fachowych akcesoriów do golenia i specyfików hamujących pocenie się.