Jakiego typu upominki wręczamy panom, którzy pozostają drodzy naszemu sercu

Gdy nieuchronnie i wielkimi krokami zbliżają się urodziny ukochanego mężczyzny lub tejże osobie trzeba podarować prezent z okazji Dnia Mężczyzny bądź tak dla czupurności nawet na Dzień Dziecka, to wybór odpowiedniego przedmiotu wcale nie jest tak prosty, jak moglibyśmy twierdzić po spojrzeniu na uginające się półki sklepowe.

kosmetyki męskie

Autor: András Bögöly
Źródło: http://www.flickr.com
Niekiedy wybór nie jest dostatecznie przemyślany, a w konsekwencji osoba obdarowana nie będzie tak zadowolona, jak życzyłby sobie ofiarodawca. Na szczęście w naszej człowieczej świadomości istnieje pewien niezapisany wykaz artykułów, które można podarować praktycznie na każdą okazję, lecz nie zapominajmy o tym, że nie zawsze bywa on najlepszym rozwiązaniem. Należy pamiętać o tym, że mimo wszystko zapachy Serge Lutens nie każdemu mogą się spodobać.

Z kobietami sprawa wydaje się pozostawać w miarę nieskomplikowana. Najczęściej panowie obdarowują swoje damy bukietem kwiatów i tego rodzaju podarunek zawsze jest na miejscu i nie wzbudza żadnych kontrowersji albo niesłusznych domysłów. Z kolei w przypadku panów rzecz nie pozostaje już tak nieskomplikowana, bo wystarczy wyobrazić sobie sytuację, w której pracownik, w ramach bożonarodzeniowej premii, dostaje od swojej przełożonej… buteleczkę perfum tom ford black orchid czy czegoś podobnego.

Bądź co bądź, kosmetyki wydają się pozostawać najlepszym pomysłem na upominek. Chociaż i w tym przypadku nie zawsze celnie trafimy w upodobania solenizanta. Pewnym wyjściem z rzeczonej sytuacji może być zakup markowych zapachów, na przykład serge lutens. Wydatek powyżej 300 złotych właściwie zawsze jest opłacalny – wystarczy, że facet zweryfikuje cenę w internecie lub w perfumerii, a na pewno będzie chciał używać tak zbytkownego nabytku. Zresztą sami nie raz przekonaliśmy się o tym, że markowe produkty, czyli te z górnej półki, to zupełnie inna historia niż tanie podróbki.

perfumy od Versace

Autor: Paul Blake Howard
Źródło: http://www.flickr.com
Z kolei niektóre mężatki po prostu pytają wprost swoich facetów o to, co pragnęliby dostać w ramach podarunku. W dobrym tonie pozostaje kupowanie produktów, które będą potem służyły jedynie solenizantowi. I zapewne z tego powodu dużą sławą cieszą się… skarpetki bawełniane – zawsze bywają potrzebne i na 100% będą noszone na jedną parę nóg.

Zaintrygowały Cię wątki zawarte w tym artykule? Odczuwasz jednak niedosyt? Zatem zachęcamy do kolejnej witryny – kliknij tutaj (http://www.smartbodytrainer.pl/oferta/plany-treningowe-i-dietetyczne/) i wejdź tam.

Jednakże faceci tego elementu garderoby raczej nie uznają za dobry, a tym bardziej, wymyślny prezent. Mogą zażyczyć sobie przykładowo zapachu marki tom ford black orchid, a w takim wypadku kobiety powinny o tym fakcie zostać poinformowane odpowiednio wcześniej – w końcu na taki podarek należy odłożyć nieco więcej pieniędzy.