Godne polecenia specyfiki do golenia dla eleganckiego mężczyzny!

Akcesoria do golenia to najlepszy pomysł na upominek dla niemal każdego mężczyzny. Które linie wybrać dla tych, którzy preferują oryginalność? Pianki do golenia proponowane są przed drogerie w najróżniejszych seriach i widełkach cenowych.

kremy do golenia

Autor: András Bögöly
Źródło: http://www.flickr.com
Należy jednak nie zapominać, że ich formuła powinna chronić i głęboko odżywiać wrażliwą skórę na twarzy. Pianki do golenia zawierające kompleks witamin umiejętnie zapobiegną podrażnieniom oraz zaczerwienieniom. Zredukują również niebezpieczeństwo wystąpienia nieestetycznych zacięć na skórze twarzy. Środkiem zastępczym dla tego typu kosmetyków mogą być kremy do golenia, np. firmy Baxter of California. Wystarczy niewielka ilość tego wyjątkowo ekonomicznego produktu,aby ochronić delikatną skórę i intensywnie ją nawilżyć. Kosmetyk zawiera łagodzące olejki i ekstrakt z mięty pieprzowej, dzięki czemu podrażnienia szybko będą się goić. Marka Baxter of California oferuje także komplety eleganckich żeli pod prysznic i mydełek, odżywiających szamponów i masek do włosów oraz toników kojących podrażnienia po goleniu. Ta luksusowa firma powstała 50 lat temu w Kalifornii i do dnia dzisiejszego nawiązuje do swoich tradycji. W jej specyfikach górują świeże, delikatne nuty zapachowe, połączone z wysoką jakością produktów. Ceniącym oryginalność mężczyznom można polecić także kosmetyki marki Dr Harris . Ta londyńska marka działa od 1790 roku, zdobywając uznanie nie tylko panów na całym świecie, ale też członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Dr Harris proponuje wody i płyny do stosowania przed i po goleniu, ekskluzywne mydła i kremy oraz uniwersalne, klasyczne wody po goleniu. Pomimo upływu lat, marka zachowała estetykę swoich opakowań, odwołując się wyglądem do retro stylu.

maszynka do golenia

Autor: Alan Swartz
Źródło: http://www.flickr.com
Poszukując podarunku dla bliskiego mężczyzny, warto wybrać linię luksusowych specyfików do golenia.

Kiedy będziesz potrzebować dodatkowych danych na wątek omawiany w powyższym wpisie, to wejdź na stronę (https://fillmed.com.pl/renew-peels/) – z pewnością te artykuły także Cię zaciekawią.

Kojące płyny i balsamy, zapachowe mydła prosto z Kalifornii lub klasyczne wody kolońskie z Wielkiej Brytanii przypadną do gustu wszystkim mężczyznom ceniącym oryginalność i ponadczasową klasykę.