Jak dobrać dżinsy odpowiednie do sylwetki?

Znakomicie dobrane dżinsy uwydatniają atuty kobiecej figury jak też sprawiają, że wyglądamy w nich doskonale. Te odpowiedniej jakości posłużą na długo.
Chociaż dzisiaj trendy w modzie ubraniowej zmieniają się niemal co sezon, moda na jeansy nie przeminie nigdy.

Agent

Autor: Andres Rodriguez
Źródło: http://www.flickr.com

Radzimy, jak wybrać fason jeansów do swej sylwetki.

Ciekawi Cię opublikowany w tym portalu tekst? Kliknij zatem oprócz tego tutaj i sprawdź więcej info stroje pływackie damskie na opisywany problem.

Przede wszystkim powinnaś kupić taki model, który doskonale na Tobie leży a także odcień, w jakim znakomicie się czujesz. Jeansy to bezdyskusyjna klasyka w szafie, przenigdy nie wyjdą z mody oraz posłużą nam nie raz na przeróżne okazje.

Uważaj na kieszonki na pupie. Nadto wielkie optycznie spłaszczą Twe pośladki, zaś nazbyt małe (czy też ich brak) – optycznie je powiększają. Z kolei nazbyt kuse albo podwinięte nogawki optycznie skrócą figurę, dlatego zrezygnuj z nich całkiem, o ile jesteś filigranowa oraz nie uwielbiasz wkładać bucików na wysokim obcasie. Jeansy damskie Lee z prostymi nogawkami – to najbardziej klasyczny fason dżinsów, jest stosowny dla każdego typu figury. Wizualnie wydłuża sylwetkę, dlatego także niewysokie panie będą wyglądać doskonale w tego rodzaju dżinsach, zwłaszcza, jeżeli włożą do nich buciki na obcasie. Ważne jest, ażeby dobrze dobrać długość nogawki. Powinny one nieco zakrywać but. Rurki dobrze wyglądają na wysokich oraz szczupłych dziewczynach. Te trochę niższe muszą kupować fasony dłuższe niż do kostek, wtenczas optycznie wydłużona zostanie figura.

Klucz do sukcesu zawsze tkwić będzie w należytym dopasowaniu modelu jak też założeniu do nich butów na obcasie. Na pewno dżinsów tego fasonu muszą unikać ich posiadaczki postury w rodzaju „jabłko”.