Fryzjer dzisiaj, czyli strzyżenie, farbowanie, modelowanie.

Fryzjer to ten fach, który nigdy nie popadnie w zapomnienie. Zwłaszcza panie chętnie korzystają z kunsztu fryzjerów. Nie ma to jak pozwolić sobie na odrobinę próżności i raz na jakiś czas zafundować sobie całkowitą zmianę imagu. Nie dość, że nasze samopoczucie jest lepsze, to i my same jakoś tak bardziej się uśmiechamy. Wszystko to za sprawą magicznych dłoni mistrzów fryzjerskich, którzy używają do tego coraz bardziej skomplikowanych narzędzi.

Już nie wystarczą zwykłe maszynki do strzyżenia dostępne w sklepie, aby fryzjer wykonał na głowie wymyślne ścięcie. Ale nie tylko strzyżeniem włosów kobieta żyje.

wella maska do włosów
Autor: Wella
Źródło: http://lokikoki.pl

Jakie zabiegi najchętniej życzą sobie panie u fryzjera? Otóż najczęściej te, w których nie potrafią dopomóc im mamy i konieczna jest pomoc specjalisty. Ot np. taki grzebień do pasemek nie jest narzędziem, którym prosto jest używać, dlatego w dalszym ciągu kobiety odwiedzają salony fryzjerskie, aby zrobić sobie pasemka. Jest to czasochłonna usługa, który wymaga staranności chociażby w koloryzowaniu poszczególnych pasm włosów.

Podobnie jest z chęcią zmiany koloru. Często panie korzystają z farb goldwell colorance i w ten sposób dobierają sobie właściwy. Paleta ta zawiera duży wybór odcieni. Unikają dzięki temu źle rozłożonej farby. Lepiej czasem wydać troszkę grosza, aby być zadowolonym z efektu, niż prezentować się swego czasu Ania Shirley.

Jeśli te odcienie są za mocne, innym wyborem jest Wella touch. Są to dokładnie pokrywające siwe włosy kremy bez amoniaku, które zapewniają włosom naturalny połysk. Dodatkowo farby te pielęgnują włosy, dzięki zawartym w nim takim składnikom jak keratyna. Wasze włosy wyglądały naprawdę zdrowo.

Olejek arganowy pomaga zregenerować zniszczone włosy. Zabiegi z nim to czysta przyjemność. Fachowcy bardzo go sobie cenią. Przywraca włosom ich naturalny blask. Kuracja nim polega na wcieraniu go w cebulki włosów lub nanoszeniu na końcówki dwa razy w tygodniu. Posiada charakterystyczny, więc fryzjerzy powinni używać go przed myciem głowy. Rewelacyjnie zdaje egzamin przy zniszczonych włosach.

Tak, więc drogie Panie, tanie prostownice do włosów, lokówki i co tam jeszcze macie, niech wracają do szafek i umówcie się do fryzjera. Trzeba, czasem pozwolić sobie na odrobinę luksusu. Tobie też się to przyda!