Faza na gry planszowe

Kiedyś, gdy nie było komputerów wszyscy kupowali gry planszowe. Były one niesamowicie popularne, kiedy komputery stawiały pierwsze kroki w naszych domach. A później planszówki odeszły w zapomnienie. Jednak obecnie ponownie wraca na nie moda.

Okazuje się, że gry imprezowe to właśnie fajne planszówki. Można wybrać genialne kalambury lub gry z zagadkami dotyczącymi jakichś konkretnych seriali. Można dzięki grom przenieść się w czasy PRL-u, bo gra została obsadzona w tamtych latach i można też pomyśleć, o tym czy nie wybrać którejś z bardziej standardowych planszówek. Wybór mamy ogromny, więc na pewno każdy będzie zadowolony.
zabawa
Autor: U.S. Army Corps of Engineers
Źródło: http://www.flickr.com

Każdy sklep z grami planszowymi jest obecnie oblegany. Wszyscy chcą kupić, co jakiś czas którąś z gier. Nie zawsze wszystkie gry przypadają nam do gustu, więc często przekazujemy je dalej i sami powracamy do sklepu , by poszukać gry , która będzie nam pasowała. Powinniśmy kupując grę przeczytać to, co zostało napisane na kartonie. Podany jest tam wiek graczy oraz ich ilość, dodatkowo jest napisane, z czym ta gra się wiążę. Dzięki temu będzie nam łatwiej znaleźć to, co faktycznie nam pasuje.

Sklep z grami planszowymi
Autor: Volgar
Źródło: http://www.flickr.com
Sklep z grami planszowymi Gdy wchodzimy do sklepu , w którym są gry planszowe, to faktycznie ciężko nam wyjść tylko z jedną grą. A gdy zerkniemy do Internetu i popatrzymy na gry planszowe sklep na sto procent nas zaskoczy. Wielość różnych gier doprowadzi do tego, że kupimy na sto procent więcej aniżeli jedną. Warto zacząć myśleć o planszówkach, jako o prezencie dla kogoś znajomego. Jeśli nie wiemy, co kupić znajomemu z okazji urodzin, to gra planszowa okaże się idealną opcją. Warto dowiedzieć się ile osób może pojawić się na imprezie, bo jeżeli okaże się, że nie więcej niż sześć, to damy radę wyszukać grę dla tylu osób, bez problemu. Osoba , która dostanie paczkę, kiedy zauważy grę będzie może chciała natychmiast w nią zagrać. To sprawi, że spotkanie dostanie nowych rumieńców. Poza tym warto umówić się ze znajomymi, że raz w miesiącu będziemy spotykać się u kogoś i gramy w gry. To naprawdę interesująca alternatywa do zalegania z kolejnym drinkiem, czy wyjścia na miasto. Warto od czasu do czasu porobić coś innego, co będzie wymagało trochę myślenia i przy okazji faktycznie dobrze można się przy tym bawić. A jeśli w towarzystwie zjawi się jakaś nowa osoba, to na bank gra planszowa okaże się idealna by przełamać pierwsze lody.