Duże oraz małe piersi: stylistyczne sztuczki

Jak zmierzyć się i na co zwracać uwagę, podczas gdy nabywasz stanik? Odpowiednio dobrany stanik – a więc taki w prawidłowym rozmiarze – ma ogromne znaczenie dla zdrowia i piękna piersi. Na każdy biust znajdzie się perfekcyjny stanik. Szyje się je w rozmiarach miseczki od A do KK a także w obwodzie 60-110 centymetrów.

Biustonosz
Autor: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com
Odpowiedni fason biustonosza to podstawa garderoby damskiej. Wydaje się, iż skoro nie widać go pod odzieniem, to nie jest tak ważny. A to pomyłka! Żadna, nawet najmodniejsza suknia nie będzie najlepiej wyglądać, jeśli pod nią będzie kiepski stanik, na przykład o zbyt małej miseczce, tworzącej na biuście „bułeczki”, lub zbyt luźny w obwodzie i tym samym niepodtrzymujący. Dobrze jest zadać sobie trochę trudu i poszukać takiego biustonosza, jaki będzie leżał dobrze.

Noszenie dobrze dobranego stanika to najlepsza rzecz, którą kobieta może robić dla swoich piersi. Niestety, aż 75 % Polek wkłada źle dobrane biustonosze. Ogromnie często jest to przyczyną bólów pleców, ramion, kręgosłupa. Odpowiedni stanik zapewnia komfort, poprawia wygląd a także chroni piersi. Przez umieszczenie piersi na należytym miejscu modeluje sylwetkę, sprawia, iż zjawia się talia, zaś figura nabiera stosownych proporcji. Wpływa także na to, w jaki sposób układają się stroje

Są łatwe sposoby, jakie spowodują, iż obfity biust będzie zdawać się mniejszy, natomiast mały bardziej dostrzegalny. Starczy właściwy strój jak też dodatki. Jeśli chodzi o biustonosze duże rozmiary – , dostaniemy je zarówno w sieci jak również w sklepach stacjonarnych. Duży biust wizualnie zmniejszysz, nosząc wycięcia w kształcie litery V jak też rękawy 3/4. Dobry jest też golf. biustonosze – sprawdź stronę

Wybieraj żakiety a także bluzeczki z pionowymi paseczkami. Zrezygnuj z falban a także kieszeni na biuście. Wzory na ubraniach muszą być średniej wielkości. W charakterze ozdób wybieraj długie klipsy jak też wisiorki. Korale możesz poniżej biustu zawiązywać na supełek. Korzystnie będzie także nałożyć na ramiona szalik po czym spiąć go poniżej biustu.

Niewielki biust zyska optycznie, kiedy dekolt będzie okrągły oraz dosyć śmiały. Powiększy go koronka albo falbanka. Pożądane będą szerokie poziome paski. Stroń od jednokolorowych, przywierających do ciała koszul, na jakich nic się nie dzieje. Pod sukienkę bez ramiączek albo silnie wyciętą ubieraj biustonosz silikonowy – biustonosze silikonowe.