Dermatologia estetyczna jest coraz popularniejsza

Autor: DIBI

Dzisiejsza dermatologia jest bardzo intrygująca. Bezbolesne zabiegi odmładzające są atrakcyjne dla wszystkich, którzy chcą dbać o cerę i zgrabne ciało. Które zabiegi często stosowane?

Dermatologia estetyczna to więcej niż znane zabiegi kosmetyczne. Jako dział medycyny ma przede wszystkim pomagać, dlatego wiąże się nie tylko z potrzebą odmłodzenia. Kłopoty z trądzikiem, cerą naczynkową i odwodnioną można pokonać właśnie dzięki odpowiednim zabiegom. Modne jest też skuteczne kształtowanie sylwetki (odsyłam do tej strony) bez bólu, a więc liposukcja ultradźwiękowa i botox.

Profesjonalne oczyszczanie twarzy

Od kilku lat mikrodermabrazja (dowiedz się tutaj: wellderm) uchodzi za jeden z lepszych zabiegów wpływających ja kondycję cery. To specjalna forma peelingu mikrokryształkami i doskonale wspiera leczenie trądziku, zmniejsza blizny i zmarszczki. Do wrażliwej cery dobrze wybrać mikrodermabrazję diamentową, z kolei korundowa pobudza regenerację kolagenu, więc odmładza. Podobnie jak w przypadku wszystkich zabiegów należy ją robić kilka razy dla uzyskania efektu – oczywiście to nie działa od razu. Profesjonalne czyszczenie cery jest dosyć modne, a z powodu wielu promocji, panie chętnie robią takie zabiegi. Peeling kawitacyjny działa, wykorzystując ultradźwięki. Leczy i działa odmładzająco, więc też z reguły korzystają z niego chorujący na trądzik. Poza tym są jeszcze peelingi chemiczne tzw. kwasy: glikolowy, migdałowy i pirogronowy. Takie zabiegi zawsze znajdą zwolenników i wrogów, ale bez wątpliwości można zademonstrować ich skuteczność.

Bezpieczne zabiegi

Takie zabiegi są pewne, jeśli prowadzą je profesjonaliści. Nie da się ukryć, że wymagają kwalifikującej konsultacji lekarza. Nie każdy może poddać się mikrodermabrazji, a nieprawidłowo przeprowadzone peelingi mogą trwale szkodzić. Zabiegi medycyny estetycznej, takie jak powiększanie ust (nasza strona internetowa), można robić tylko w dobrych gabinetach. Dobrze znamy efekty nieprawidłowych eksperymentów z botoxem, dlatego nie warto ryzykować.
zabiegi – tutaj – zabiegi (np. zapraszamy serdecznie)