Dąbki domki letniskowe – sprawdzona alternatywa dla obleganych plaż i tłumy urlopowiczów

Istnieją takie obszary w kraju, w których czas się zatrzymuje. Jest tylko piękna, piaszczysta plaża, czyste morze albo jezioro i las. Czego chcieć więcej na udany wypoczynek?
O tym, jak Bałtyk potrafi zauroczyć przekonał się już niejeden turysta.

Nie bez powodu co roku wybiera się nad nie minimum pięćdziesiąt procent Polaków. Ile przybywa tu turystów z zagranicy do końca nikt nie wie.

Nie zwlekaj – czytaj dalej o temacie, który tu omówiliśmy. Dużo szczegółów odkryjesz we wpisie ukrytym pod wskazanym linkiem.

To, co najmocniej każdy odwiedzający chyba ceni, to niespotykanie długie, piaszczyste plaże zapraszające do wypoczynku.

Rzym
Autor: esharkj
Źródło: http://www.flickr.com

Nad Morzem Bałtyckim jest wszystko, czego dusza zapragnie: urocze krajobrazy, mnóstwo zabytków i atrakcji: dla większych i małych. Otrzymamy tu szereg możliwości do spędzenia wolnego czasu: parki linowe, skoki spadochronowe, loty samolotem albo balonem, paralotnie nad morzem, rejsy statkiem, a to nie wszystko.

Wybierając się nad Bałtyk warto odpowiednio wcześnie zastanowić się, gdzie i z kim chcemy jechać. Jeśli planujemy wczasy we dwójkę, w większości przypadków zamawiamy jest pokój w hotelu albo pensjonacie. W przypadku większej grupy znajomych przydałoby się mieszkanie pod wynajem w jednym z popularniejszych kurortów wczasowych lub też noclegi w jednym z ośrodków turystycznych, gdzie organizowane są też imprezy dla turystów. Dla pragnących ciszy i spokoju w rodzinnym gronie świetnym rozwiązaniem staną się domki letniskowe w mniej uczęszczanych miejscowościach, jak na przykład Ustronie Morskie czy Dąbki.
obrazek - wakacje
Autor: Michal Goszczynski
Źródło: http://www.flickr.com

Wbrew temu, co niektórzy mówią, że polskie morze jest droższe od zagranicznych wczasów, polskie miasteczka turystyczne wcale do drogich nie należąprzynajmniej nie wszystkie. Osoby wyjeżdżające na wczasy rodzinnie dowiedziały się już, że by odpocząć nie trzeba wydawać fortuny. Zamiast hotelu lub ośrodka wypoczynkowego można wybrać Dąbki i domki letniskowe.

W takiej miejscowości jak Dąbki domki letniskowe dąbki domki letniskowe nie są drogie i kosztuję mniej więcej ok. 90-100zł/domek, licząc za dobę. Uwzględniając minimum tydzień wczasów koszt wynajmu domku jest znacznie niższy niż nie jeden ośrodek wczasowy (o hotelach już nie wspominając), a komfort pobytu znacznie większy.

Połączenie morza z jeziorem urozmaici wczasy zapalonym wędkarzom jak również fascynatom kajaków.
W Dąbkach można więc zażyć zarówno morskich kąpieli jak i rejsów po morzu albo rejsu kajakami po jeziorze a także długich spacerów po sosnowym lesie. Nie zabraknie tu trener trójmiasto też zabytków, do których zapraszają okoliczne miejscowości. A w razie potrzeby mocniejszych przygód, do większych kurortów wczasowych jest całkiem blisko.