Co zjeść podczas imprezy?

Niebawem impreza…godzina 16:00, jest właśnie piątek, a my wróciliśmy z pracy . Na 18:00 jesteśmy umówieni na imprezkę u znajomych, więc 2 godziny czasu wolnego dla siebie.

Jeżeli jesteśmy facetem to nie ma problemu, będziemy potrzebować około 20 minut od momentu wykąpania się, do włożenia klucza w zamek drzwi po zewnętrznej stronie naszego domu. Jednak jeśli jesteśmy kobietą, to już trzeba będzie 20 minut, ale przynajmniej razy 4. Pierwszy etap – kąpiel może i golenie, potem suszenie włosów, makijaż, strojenie, lustro i gotowa do wyjścia. Równa 1h i 29 minut (nowy rekord). Wow.

Pizza
Autor: www.onaonaona.com
Źródło: www.onaonaona.com
Po drodze do znajomych zarówno On jak i Ona muszą zajść do sklepu z alkoholem, gdyż z pustymi rękami wejść nie wypada. Przy ladzie wszystkie chwyty dozwolone: wódka, piwo, wino, koniak, whiskey, likier, nalewka, drinki itd. itp. Istotne, aby po prostu coś trzymać i nie czuć się głupio, gdy nasz znajomy zajrzy przez judasza, aby sprawdzić kogo niesie i z czym.
Godzina 18:01 pukamy grzecznie do drzwi, za chwilę zostajemy przedstawieni „nowym” (oczywiście po 5 min. i tak nic nie kojarzymy) no i pierwsze lody przełamane, zabawę czas zacząć.

Mniej więcej taki właśnie przebieg wydarzeń panuje w przypadku większości, nic w tym streszczeniu nowego nie ma, nikt tutaj się nie nauczy jak postępować przed spotkaniem. Nauczymy się natomiast tego, jak możemy zaspokoić swoje żołądki gdy przyjdzie na to czas, a przyjdzie na 100%. Dobra impreza to dobre towarzystwo, smaczne trunki, klimatyczna muzyka oraz smaczne potrawy. Z tymi ostatnimi to różnie bywa, bo niekiedy zdarza się, iż gospodarz to mężczyzna i trzeba postawić wtedy na jedzenie spoza jego domu. Tutaj z pomocą przychodzi pizza i zamówienia na wynos!

Tak, tak ostatni ratunek na głód, który może zepsuć nawet najdoskonalsze spotkanie z przyjaciółmi. My polecamy najlepsze pizzerie w kilku miastach miastach, jeśli mieszkacie właśnie tam, to nie czekajcie, zamawiajcie póki nikt Was nie uprzedzi!

I tak na przykład dla mieszkańców Szczecina polecamy wpisać do wyszukiwarki „pizza nocą Szczecin”. Osoby z Gdańska zjedzą po wpisaniu „pizza nocna Gdańsk”. Głodomory z Poznania skorzystają z „pizza na zamówienie Poznań” a Wrocławianie mogą zaglądnąć pod „pizza wrocław 24h”.