Czym jest make-up w rodzaju smooky eye?

Z jakiego powodu warto postawić na makijaż w rodzaju smooky eye? Przede wszystkim dlatego, że to absolutnie klasyczny makijaż, który może sprawdzić się idealnie z niemal każdą kreacją. Tego typu make up to idealny wybór, kiedy zwyczajnie nie wiesz, jak dobrać make-up. Zdarza się, że cała kreacja jest już gotowa, a zostaje jedynie wybór make-upu. Czasem to właśnie w tym miejscu zaczynają się schody. Jednak na smooky eye możesz postawić bez wahania, za każdym razem, kiedy zastanawiasz się, co wybrać.

smooky eye
Autor: mayeesherr.
Źródło: http://www.flickr.com
Na pewno Taki wybór nie okaże się nietrafny. Smooky eye po prostu wygląda doskonale, a komponuje się zwłaszcza z wieczorowymi kreacjami.

Ten rodzaj makijażu doskonale pasuje na wieczór, gdyż robi wrażenie szykownego, a czasem nawet nieco oficjalnego. Jednocześnie smooky eye nie sposób odmówić dużego wdzięku. Tego typu make-up pasuje także do podkreślenia seksapilu kreacji. To niezwykle kobiecy typ makijażu.

Jeszcze jedną mocną stroną „przydymionych oczu” jest to, iż makijaż – baza pod makijaż tego typu niezmiennie jest trendy. Doskonale prezentował się już w minionych latach i doskonale wygląda również dziś. Można się spodziewać, że za kilka lat również duża liczba kobiet będzie wybierała smooky eye które są po prostu bardzo uniwersalne. Nie istnieją tu również bariery jeżeli wziąć pod uwagę typ lub kolor cery. Ten typ makijażu sprawdzi się w przypadku każdego rodzaju cery – makijaż >> koreański makijaż smooky eye.

Co więcej, jest to make-up prosty do wykonania. Poradzisz sobie z nim bez kłopotu, nawet jeżeli do tej pory nie malowałaś się zbyt często lub pomagał Ci w tym ktoś inny. Jedyne czego potrzebujesz to czarna kredka do oczu a także dwa cienie. Jeden jasnobrązowy, a drugi ciemnobrązowy. Do tego potrzebujesz jeszcze tuszu do rzęs.