Co autentyczny facet nosi w kosmetyczce?

Co autentyczny facet powinien mieć w kosmetyczce? Na pewno niewiele. Parę przedmiotów, które są zupełnie konieczne. Bez dziwnych maseczek, balsamów i innych damskich szpargałów. Mężczyzna z klasą nie stosuje również tandetnych nożyków do zarostu.

W jego niezbędniku jest maszynka z żyletkami lub ostra, staromodna brzytwa do golenia. Golenie się takim czymś powoduje, że każdy czuje moc. Parę centymetrów stali w ręku to niezapomniane wrażenie i niezwykle precyzyjne golenie. Do zestawu warto dorzucić niedoceniany już pędzel do nakładania, taki, jaki miał twój dziadek. Wszystko, co powinien posiadać facet, który chce utrzymywać więź ze swoimi antenatami z minionych stuleci. Który ma dość dziwacznych kosmetyków dla kobiecych chłopczyków. Brzytwa do golenia to sprzęt dla samca alfa, potomka wojowników i żołnierzy.

brzytwa
Źródło: facetaria.pl

Może się przydarzyć, że brzytwa się pośliźnie i pojawi się krew. Prawdziwy mężczyzna nie będzie płakał, to jasne. Nie ma tu czasu na użalanie się, ranę musisz opatrzyć. Kosmetyczka w takim wypadku transformuje się w małą apteczkę. Powinien w niej znajdować się sztyft mający w sobie ałun, związek chemiczny skutecznie tamujący małe obrażenia powstałe podczas bitewnego chaosu przed lustrem. Poczujesz się jak desantowiec na plaży francuskiej, który skaleczony kulą szybko opatruje krwotok i od razu wraca do walki. Rana opatrzona, możesz zwalczać zarost dalej, żołnierzu. Widok krwi powinien cię pokrzepić, przywołać bojowe instynkty, o których istnieniu nawet wcześniej nie zdawałeś sobie sprawy.

Kiedy ostatecznie odłożysz ciepłe ostrze brzytwy do kosmetyczki, czas odkazić policzki. Zapomnij o balsamach po goleniu, prawdziwego faceta uraduje porządna woda kolońska, pachnąca odwagą i zdecydowaniem. Tak właśnie ma pachnieć wojownik, a nie jakimiś różami i liliami. Po goleniu jak wyjdziesz z domu, z pewnością przyciągniesz spojrzenia niewiast. Omamisz je swoją wonią i prezencją dziedzica rycerzy. W mieście pełnym sfeminizowanych gości, płaczących nad małym zadrapaniem i obawiających się karaluchów, ty będziesz samcem alfa.

Źródło: facetaria.pl